Щодо показників фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів області протягом жовтня 2016 року

Закарпаття – край захоплюючих туристичних маршрутів. І цьогорічної золотої осені активізувався потік мандрівників, що прагнуть спілкування з живою природою, відпочити фізично і морально, відірватися від повсякденних турбот.

Протягом жовтня 2016 року кількісні показники фінансово-господарської діяльності туристично-рекреаційних, санаторно-курортних та готельних закладів області, порівняно з аналогічним періодом минулого року, значно зросли. А саме: кількість туристів, які відвідали Закарпаття, збільшилася на 26 відсотків; обсяг наданих туристично-рекреаційних послуг – на 50 відсотків, а обсяг коштів, сплачених до бюджетів усіх рівнів, зріс на 22 відсотки.

Майже у 3,5 раза збільшилася кількість туристів у Іршавському районі, у Перечинському та у містах Берегові та Мукачеві – вдвічі.

Найбільше туристів відвідало Свалявський район – 5777 осіб, що перевищує минулорічний показник майже на 59 відсотків, Хустський – 3712 осіб, Мукачівський – 3221 особа (збільшення кількості відпочиваючих майже на 24 відсотка), Рахівський – 2293 особи (що відображає збільшення туристів на 69 відсотків) райони.

На обрії новий зимовий сезон. Ласкаво просимо до нас, у дивовижний гірський край, на землю, наближену до неба!

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer