Як святкували ,,Закарпатське Божоле”

17-20 листопада 2016 року у місті Ужгород тривало свято молодого вина ,,Закарпатське Божоле”. Урочисте відкриття заходу відбувалось на перетині вулиць Корзо та Волошина. Розпочали свято костюмованою ходою центром міста та відкриттям першої бочки цьогорічного молодого вина, яку відкоркував міський голова Богдан Андріїв.
Саме ж свято молодого вина проходило 18-20 листопада у винних льохах культурно-історичного центру ,,Совине гніздо”. Продукцію молодого вина цьогорічного збору представили близько чотирьох десятків кращих виноробів області, найбільша кількість яких з Берегівського та Мукачівського районів.
Відвідування заходу було масовим, адже туроператори скористалися проведенням фестивалю і створили спеціальні винні тури на ,,Закарпатське божоле”. Серед численних гостей свята туристи із усієї України та із-за кордону, зокрема із Словаччини.
Окрім вина на святі можна було скуштувати та придбати мед і продукти бджільництва, найрізноманітніші сири, глінтвейн.
За інформацією голови Спілки виноградарів і виноробів Закарпаття Олександра Ковача опублікованої у мережі фейсбук, захід відвідало майже 10000 людей і було реалізовано  765 келихів вина.

Перша п’ятірка виноробів, за результатами народного голосування, виглядає наступним чином:

1. Мишкулинець П.І - 60
2. Нодь В.П. - 51.
3. Бортек І.І. - 41.
4. Анталовський В.Г. - 40.
5. Лендєл В.М. - 40
 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer