На Закарпатті заснували Регіональну туристичну організацію

В Закарпатській ОДА за участі представників туристичного бізнесу відбулися установчі збори засновників Регіональної туристичної організації.
Метою утворення громадського об’єднання є створення єдиного туристичного інформаційного простору, розвиток ринку туристичних і супутніх послуг, розробка нових маркетингових технологій, створення якісних туристичних продуктів та популяризація закарпатського туризму за межами області. 
За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Дениса Мана, створення регіональної туристичної організації - логічний наслідок процесів дерегуляції в Україні. «Наші фахівці в туризмі активно долучені до процедури створення Національної туристичної організації, то ж, логічно, що в Закарпатті повинна бути створена регіональна організація. Облдержадміністрація готова долучити організацію до процесу реалізації обласної програми розвитку туризму», - зазначив Д. Ман. Він також висловив сподівання, що наступного року від цієї співпраці область лише виграє.
Д. Ман також вручив дипломи закарпатським переможцям Всеукраїнського рейтингу ,,100 кращих садиб сільського зеленого туризму України”. Відзнаки отримали Іван Гичка-Сидор, власник сільської садиби ,,Долина фазанів” (Ужгородський район) та Оксана Будинська, власниця садиби ,,Ставне, 158” (Великоберезнянський район). Їм також вручено туристичні інформаційні знаки ,,Сільська садиба”. 
Про діяльність регіональної туристичної організації можна дізнаватися на сторінках офіційного туристично-інформаційного порталу «Вітаємо на Закарпатті», - інформують у департаменті економічного розвитку і торгівлі ОДА.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer