Про висвітлення туристичного потенціалу Закарпаття у спеціалізованих туристичних виданнях України

На виконання заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, інформація про  туристично-рекреаційний потенціал Закарпаття у 2016 році висвітлювалась у спеціалізованих туристичних виданнях України.

Так, журнал "Український туризм" на замовлення Закарпатської облдержадміністрації у цьому році двічі випустив матеріал про туристичні послуги, які користуються попитом. Зокрема, про зимовий відпочинок у Закарпатті та розвиток винного туризму як одного з найбільш динамічних у області.

Крім цього, матеріали про туристично-рекреаційну індустрію Закарпатської області було розміщено у офіційному каталозі XVІІ Міжнародної виставки-ярмарку „ТурЕКСПО” та Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності.

Також на відпочинок до Закарпаття зі свої сторінок запрошував туристичний журнал "Сезони".

Пропозиції щодо організації ділового туризму у Закарпатській області було розміщено у спеціалізованому туристичному виданні "Travel Spy".

Варто зазначити, що окрім спеціалізованих туристичних видань України, інформація про туристично-рекреаціний потенціал області висвітлюється і у регіональних друкованих виданнях та на місцевому телебаченні.

В рамках реалізації обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки, співпраця Закарпаття з спеціалізованими туристичними виданнями України буде продовжена і у 2017 році, адже всестороння промоція туристичного потенціалу залишається одним із пріоритетних завдань управління туризму та курортів ДЕРТ облдержадміністрації.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer