З метою обміну кращими практиками туристичної діяльності було проведено виїздне засідання у м. Хуст

З метою обміну кращими практиками туристичної діяльності 27 грудня 2016 року у малій залі Хустської райдержадміністрації відбулось засідання за круглим столом між представниками влади та туристичного бізнесу Хустського, Тячівського, Міжгірського, Виноградівського районів та міста Хуст.

Ініціатором засідання є управління туризму та курортів ДЕРТ Закарпатської ОДА.

Вступним словом вітали присутніх голова районної Хустської ради Олександр Пацкан та перший заступник голови Хустської райдержадміністрації Сабадош Віктор Михайлович.

Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА інформував присутніх про реалізацію заходів Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області у 2016 році та ще раз наголосив, що 2017 рік стане роком якості та покращення туристичної інфраструктури на території області. Також зазначив, що основним завданням управління на наступний рік стане врегулювання діяльності та забезпечення якісних туристичних послуг на території туристично-рекреаційних закладів Закарпатської області.
Про розвиток сільського туризму на території Хустського району доповів Янюк В.В., завідувач сектору туризму Хустської РДА.
Також власникам сільських садиб Етвеш І. Л. та Ковачу М.М. було вручено 2 знаки ,,Сільська садиба” виготовлених у рамках обласної Програми з туризму та курортів.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer