Підсумки 23-ї Міжнародної туристичної виставки UITT „Україна - Подорожі та туризм 2017”

Тут формується імідж, народжуються нові ідеї, обмінюються креативними думками…

29-31 березня 2017 року у м. Києві проходила 23-я Міжнародна туристична виставка UITT „Україна - Подорожі та туризм 2017”. Провідні представники туристичного бізнесу Закарпаття представили туристичний потенціал на найпрестижнішому виставковому майданчику України.

Мукачiвський замок «Паланок» – пам’ятка історії та архітектури національного значення, діючий музей, в якому представлено близько 10 тис. експонатів. Замок є обов’язковим для відвідування туристами Закарпаття, які будуть вражені величчю та багатством історії споруди.

Традиційним учасником Закарпатського обласного стенду є Гранд готель Пилипець. Заклад надає не тільки комфортні й затишні номери з рестораном європейської, української й закарпатської кухні, а й спа-процедури, конференц-сервіс. Готель пропонує відпочинок у будь-яку пору року та для різної вікової категорії.

Сучасний виноробний комплекс повного циклу – Чизай – пропонує до уваги відвідувачів  продегустувати на Стенді вино власного виробництва, відвідати музей виноробства та плантації винограду. Вино вже стало важливою часткою стратегiчного туристичного продукту нашого регiону.

"Клуб Вiссон" на виставцi #UITT2017 запрезентував можливостi вiдпочинку на Березнянщинi, подарує незабутні враження від автентичної закарпатської природи. Готельно-відпочивальний комплекс розташований у самому серці Ужанського національного природного парку, що є неодмінною перевагою для приваблення туристів.

Готель-ранчо "Золота гора" на загальнообласному стенді запрошував відвідувачів оздоровитись в термальних басейнах, куди цілюща гаряча термальна вода прямує із самого серця землі з температурою 29-30 градусів за Цельсієм.

На стенді «Закарпаття туристичне» також були представлені туроператори «Батерфляй тревел» та «Ажіо-тур», які зроблять незабутнє, повне вражень та емоцій Ваше перебування на Закарпатті.

 "Батерфляй тревел" пропонували відвідувачам туристичне меню у вигляді тематичних турів по Закарпаттю, а для гурманів – родзинки із кордоном. Запрошували в наш край для відвідання фестивалю цвітіння сакури, а також не забули про тури для малого туриста.

Туроператор «Ажіо-тур» запрошував відвідати єдине в Україні село 10 музеїв, актуальне зараз цвітіння крокусів та фестиваль ріплянки.

естетично привабливий, змістовний та корисний кожному туристу журнал «Унікум», що поєднав у собі розповіді про дивовижну природу, творчих особистостей, екстремальний туризм та відпочинок на Закарпатті пропонував до уваги відвідувачам набір цікавих тематик, що стануть корисними для потенційного закарпатського туриста.

Перший день туристичної виставки відзначився насиченою програмою відкриття та відвідини Закарпатського стенду провідними туристичними діячами в галузі туризму, дегустація закарпатського вина та зустріч незліченної кількості бажаючих відвідати Закарпаття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Другий день виставки порадував не меншою кількістю відвідувачів, дегустацією мінеральної води, презентацією "Клубу Вiссон" та візитом земляка, який пропагує закарпатський  туризм в столиці, має більше 50-ти років праці в туристичній сфері та кожного року відвідує свою рідну срібну землю.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Протягом останнього дня виставки Закарпатський обласний стенд відвідали майбутні фахівці туристичної галузі.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для довідки: порівняно з минулим роком на виставці було представлено 11 українських міст та регіонів, сьогодні ж їх аж 30. Також представлені більше 30 країн, що свідчить про беззаперечне становлення до України як молодого перспективного туристичного ринку.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer