Туристичний потенціал Закарпаття презентовано в Одесі

Закарпатський туристичний продукт було представлено на цьогорічному туристичному фестивалі, що відбувся 22-23 квітня у м.Одеса. Участь у фестивалі взяли представники департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації спільно із суб'єктами туристичної діяльності, зокрема, туристичним оператором ,,Ажіо-тур”, ,,Гранд готель Пилипець”, ПрАТ ,,Закарпаттурист”.

Протягом двох фестивальних днів діяв загальнообласний стенд ,,Закарпаття туристичне”, було поширено промоційні матеріали від туроператорів ,,Батерфляй Тревел”, ,,ПроКарпати”, а також виноробного комплексу ,,Чизай”. Окремим стендом представлено багатопрофільний санаторій ,,Теплиця” Виноградівського району.

Як відзначив директор департаменту економічного розвитку і торгівлі ОДА Денис Ман, ,,регіональний туристичний продукт Закарпаття вкрай важливо презентувати в регіоні, де є великий попит на відпочинок у гірській місцевості. Залізничне сполучення між Одесою та Ужгородом сприяє активізації туристичних потоків з обох сторін, а отже навзаєм бути представленими на туристичних івентах вкрай важливо”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer