Щодо проведення Запорізького туристичного фестивалю-ярмарку "Запоріжжя - місце щастя"

27 травня 2017 року відбудеться Зарозький туристичний фестиваль-ярмарок  "Запоріжжя - місце щастя".

Запорізький край - регіон унікальних можливостей, в якому краса природи та багата історія поєдналися з могутньою індустріальною базою.

Проведення Запорізького туристичного фестивалю - ярмарку   "Запоріжжя - місце щастя" заплановано у м. Запоріжжя на пл. Маяковського.

Мета заходу - формування ринку попиту на внутрішній туристично-рекреаційний та курортний продукт, розширення кола ділових партнерів, активізація маркетингової та інвестиційної політики.

Організаторами фестивалю виступають департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької облдержадміністрації та громадська організація "Запорізька обласна туристична асоціація".

До участі запрошуються туроператори та турагенства, готельєри і спеціалісти індустрії гостинності, представники  баз відпочинку, пансіонатів, зелених сільських садиб, професійні асоціації і державні адміністрації, а також представники ЗМІ.

Для туроператорів, турагентів, готельєрів та представників сфери гостинності на безоплатній основі надаються робочі місця, де буже можливість обговорити умови праці, цінову політику в новому туристичному сезоні, встановити нові контакти та укласти ділові угоди.

Телефони для довідок: (061) 239 06 33, (096) 109 04 56 (Катерина Володимирівна)

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer