Підсумки брифінгу

Сьогодні, 22 травня, об 11:00  у прес-центрі Закарпатської ОДА відбувся брифінг на тему: „Пріоритетні напрями розвитку туризму Закарпаття”.

З представниками засобів масової інформації зустрілися директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман та заступник директора департаменту - начальник управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі -  Любов Когуч.

За дорученням голови ОДА Геннадія Москаля, захід розпочався з нагородження почесною грамотою облдержадміністрації організації Fire Life за високий професіоналізм та належну організацію міжнародного заходу Fire Life Fest.

Любов Когуч розповіла про стан розвитку туризму на 2017 рік, зазначила про збільшення туристичних потоків на території області та відрахувань туристичного збору до місцевого бюджету. В перспективі новопризначеного керівника працювати над розширенням мережі туристично-інформаційних центрів, їх матеріально-технічного забезпечення. Основними напрямками розвитку туризму в області визначено бальнеологічний, гірськолижний, сільський, поєднаний з екологічним та гастрономічний туризм, що в останні роки розвивається шаленими темпами та характерний різнобарв’ям кухонь ста національностей, що зумовлює величезну кількість гастрофестів.

Також, пріоритетними напрямками визначено розвиток туристичної та дорожньої інфраструктури, знакування та маркування нових туристичних маршрутів, для чого створюється робоча група. З метою популяризації Закарпаття на внутрішньому та міжнародному ринках  передбачається проектування стоянок, розробка та встановлення інформаційних знаків, участь у виставках, форумах, конференціях, круглих столах, тощо.

Анонсовано оновлення офіційного туристичного сайту «Вітаємо на Закарпатті» та на його основі буде розроблено додаток, що дозволить віртуальні екскурсії та надасть доступ до маршрутів області в зручному форматі.  У планах випустити інформаційні довідники з екстремального туризму та підготуватись до проведення Міжнародної туристичної виставки-ярмарку «Тур’євроцентр-Закарпаття - 2017».

Директор департаменту, Денис Ман, відзначив, що новопризначений  керівник презентувала туристичний потенціал області під час проведення пісенного конкурсу «Євробачення - 2017» та «Днів України в Кошіце 2017».

Також, звернув увагу присутніх на необхідності вирішення питань сполучення Закарпатської області з іншими регіонами України, а також щодо проведення реконструкції Музею лісу та сплаву.

Ман Денис Миколайович відповів  на численні запитання представників ЗМІ та анонсував проведення навчання екскурсоводів з метою покращення якості надання туристичних послуг в сфері інклюзивного туризму.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer