Щодо засідання за круглим столом з розвитку інклюзивного туризму в Закарпатській області

24 травня 2017 року, у рамках реалізації Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016 — 2020 роки та сприяння у проведенні ІХ Міжнародного благодійного фестивалю "Долина нарцисів", відбулось засідання за круглим столом з розвитку інклюзивного туризму в Закарпатській області. Зазначений захід проведено за участі осіб з особливими потребами із Сумщини, які приїхали на благодійний фестиваль.

Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації привітав присутніх і ознайомив із основними напрямками розвитку туристичної галузі в області, в тому числі щодо активізації інклюзивного туризму. Також, було обговорено питання щодо покращення якості надання екскурсійних послуг, у тому числі для осіб із особливими потребами. В результаті спільних напрацювань представників управління туризму та курортів департаменту та експертів з туризму області розроблено та випущено спеціальні листівки з матеріалами для підготовки працівників надання послуг для обслуговування осіб з особливими потребами у туристичних закладах.

По завершенню засідання, учасникам було вручено пакети із інформаційними матеріалами про туристичний потенціал Закарпаття.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer