Маркування та знакування туристичних маршрутів області

8 червня 2017 року на території національного природного парку «Синевир» відбулось засідання робочої групи за круглим столом з метою обговорення питання про розвиток туристичних маршрутів області.

Відкрив засідання директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман та надав слово директору парку - Миколі Дербаку, який ознайомив присутніх з роботою, що ведеться на території НПП у рамках екологічних Програм по напрямку туризму та рекреації.

На засіданні учасники розглянули подані пропозиції про стан утримання, знакування/маркування туристичних маршрутів, серед яких були завершення «Закарпатського туристичного шляху», включення в нього с. Нижній Бистрий та маркування Лінії Арпада.

Директором департаменту економічного розвитку і торгівлі представлено 3 нові тематичні маршрути за результатом конкурсу «10 цінностей Закарпаття» в номінаціях культурна, архітектурна та природна цінність. До уваги учасників презентовано також проекти стоянок вздовж автомобільних доріг.

За результатами засідання робочої групи:

  • звернутися до Мінекономрозвитку щодо проведення робіт зі знакування та маркування туристичних маршрутів на території Закарпатської області відповідно до Карпатської конвенції, ратифікованої 7 квітня 2004 року, оскільки більшість маршрутів області промарковано за Карпатської колірною системою;
  • рекомендовано райдержадміністраціям утворити районні робочі групи для систематизації роботи з маркування;
  • вирішено організувати та провести семінар-навчання по методиці маркування/знакування туристичних шляхів;
  • затвердили план проведення знакування/маркування;
  • прийняли паспорт маршруту для упорядкування бази туристичних шляхів області.

Наступне виїзне засідання робочої групи призначено 19 червня 2017 року на території Виноградівщині.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer