Друге засідання з питань маркування туристичних маршрутів області ("Шлях Пинті")

19 червня на території Виноргадівського району відбулось друге засідання робочої групи з метою обговорення питання розвитку туристичних маршрутів області.

На порядку денному учасники обговорили проект концепції туристичних маршрутів Закарпатської області, підбили підсумки про проведену роботу від попереднього засідання та розглянули історичний маршрут «Шлях Пинті», що має перспективу будівництва лісової дороги між Новоселицею та Велятином і стати в подальшому міжнародним завдяки проходженню шляху й румунською стороною через Сату-Маре, Бая-Маре та Будешті (Румунія), де зберігається сорочка, кольчуга, шолом та зброя Пинті Хороброго.

Також учасники пройшли «Шляхом Пинті», дослідили маршрут на предмет зручності та запланували подальші роботи зі знакування та маркування. Почали маршрут від Успенської церкви в Новоселиці, Виноградівського району, що входить в «10 цінностей Закарпаття туристичного».

Далі маршрут пролягав до Пинтьової ями, де і зараз можна побачити сліди перебування опришка, а саме «Камінь сили» та криниця зі смачною прохолодною гірською водою.

Маршрут буде першим, який промаркують з використанням ДСТУ 7450:2013 «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила застосування»

 Наступне засідання пройде в липні 2017 року.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer