ІІ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ

Наймасштабніша подія в сфері налагодження українсько-китайського партнерства – ІІ УКРАЇНСЬКИЙ ФОРУМ ШОВКОВОГО ШЛЯХУ 2017 – відбудеться 16 листопада в Києві.
Другий рік поспіль ділові та політичні кола України та Китаю зустрінуться на В2В2G-майданчику, організованому ГО SilkLink, щоб обговорити можливості для спільної реалізації проектів, розширення торгівлі, розбудови інфраструктурних об’єктів, розвитку електронної комерції та виходу українських компаній на китайський ринок.
Цьогоріч поряд із українськими політиками та підприємцями вперше до числа ключових спікерів Форуму увійшли відомі в Китаї інвестори та представники великого бізнесу. Вони готові обговорити питання співробітництва на інвестиційних та В2В-зустрічах.
У рамках ІІ УКРАЇНСЬКОГО ФОРУМУ ШОВКОГО ШЛЯХУ планується проведення Алеї інвестиційних проектів України, 6 галузевих панельних сесій (транспортно-логістична, торгово-економічна, інвестиційно-фінансова, науково-технічна, культурна та туристична сфери) .  Участь в Алеї інвестиційних проектів сприятиме встановленню прямих ділових контактів, залученню фінансування та розширенню партнерської мережі між бізнесом України та Китаю.


Програма Форуму та деталі участі – за посиланням: forum.silklink.org

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer