Діловий туризм на Закарпатті

   6 липня 2017 року об 11 годині в Закарпатській облдержадміністрації відбулася зустріч з питань ділового туризму з провідними представниками туроператорів, Асоціації ділового туризму України та Центр розвитку туризму.

   На порядку денному обговорено питання співпраці з організації ділового туризму на Закарпатті, проведення Форуму «Відкрий Україну – Закарпаття» та зручне транспортне забезпечення (автодоріг, аеропорту, поїздів) регіону з іншими областями України. Управління  туризму та курортів підтримало проведення цього заходу та долучилося до організації туру з ділового туризму в Закарпатській області.

   Форум «Відкрий Україну – Закарпаття» сприятиме промоції Закарпаття та збільшенню  кількості туристів, що подорожують з діловою та професійною метою не тільки українських, а й закордонних, збільшенню надходжень до бюджету Закарпаття.

     На сьогодні усе більше компаній, що займаються діловим туризмом, цікавляться можливостями проведення різноманітних заходів в області. Тим більше, що наш край є унікальним для України, оскільки приймає туристів весь рік.

      У зв’язку з цим, Асоціація ділового туризму України та Центр розвитку туризму 6 – 7 липня 2017 року ініціювали проведення на Закарпатті Форуму ділового туризму «Відкрий Україну – Закарпаття», який розкриє можливості області для проведення ділових та бізнес заходів, що сприятиме привабленню інвестицій та розвитку економічного потенціалу. 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer