Ювілейний 50-ий міжнародний ярмарок туризму та міжнародні ярмарки ЛОРІСТ

 Ювілейний 50-ий міжнародний ярмарок туризму та міжнародні ярмарки ЛОРІСТ відбудуться у жовтні 2017 р. в Новому Саді, Республіка Сербія: 
- 5-7 жовтня 2017 р. Міжнародний ярмарок туризму;
- 3-8 жовтня 2017 р. Міжнародні ярмарки ЛОРІСТ:  полювання, риболовля, спорт, хортікультура, екологічний світ..

  Учасниками Ярмарку туризму є працівники в цій сфері.  На ярмарках першочергово презентується туристичний потенціал регіонів, міст та районів: оздоровчий, гірський, сільський туризм, туристична інфраструктура тощо. Тематикою ювілейного 50-го ярмарку буде Дунайський регіон, який характеризується широкою і різноманітною спадщиною культур, релігій та ринків. В рамках ярмарку відбудуться B2B зустрічі, конференції про проекти розвитку, презентація культурних  маршрутів та активного  туризму:  «Дунай – ріка, що об`єднує».
Участь у Міжнародному ярмарку туризму дасть можливість представити широкій і фаховій аудиторії туристичний потенціал міст та областей України: послуги та бренди, маршрути, афірмацію досягнень, контакти з новими діловими партнерами,  ознайомлення з тенденціями на ринку та конкуренцією. 
Міжнародні Ярмарки ЛОРІСТ згуртовують всіх провідних представників, імпортерів і торгові марки основних і додаткових аксесуарів для спортивного полювання та рибальства, перебування на природі, спорту та відпочинку.

       З приводу участі та інших питань звертайтесь до українсько-сербської діловоїї палати за електронною адресою:   

Більше про захід читайте ТУТ

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer