Про засідання організаційного комітету щодо організації і проведення Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті

        Сьогодні, за участі заступника голови облдержадміністрації Володимира Колєснікова відбулось засідання  організаційного комітету щодо організації і проведення Міжнародного туристичного тижня на Закарпатті.

         Загалом Міжнародний туристичний тиждень триватиме з 19 по 27 вересня та включає заходи з організації та проведення: Міжнародної туристичної виставки-ярмарку ‘’Тур’євроцентр Закарпаття – 2017’’;   Міжнародної  науково-практичної конференції з питань розвитку туризму у області (тема конференції уточняється); пізнавально-інформаційного туру для представників туристичних компаній Чеської Республіки та  нагородження представників туристичної галузі Почесними грамотами і подяками.

         Під час засідання розглянуто проект плану заходів щодо проведення зазначених заходів та визначено умови участі у Міжнародній туристичній виставці-ярмарку ‘’Тур’євроцентр Закарпаття – 2017’’. Цьогоріч виставковий захід відбудеться 22-23 вересня у приміщенні та на прилеглій території культурно-історичного центру ‘’Совине гніздо’’. Традиційно, туристичний продукт краю буде представлено у розрізі міст та районів. Також, передбачається участь представників із інших областей України та із-за кордону.

  Ознайомитись із умовами участі на подати заявку на участь Ви можете за посиланням: http://www.transcarpathiatour.com.ua/node/784

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer