Про перший день Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

18 жовтня завершився перший день XVIII Міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО»,   яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. На виставці представленні 9 іноземних країн та більшість областей  України. 

На  загальнообласному стенді «Закарпаття туристичне» розміщенні бізнес та влада, які представляють насамперед зимове, активне та бальнеологічне Закарпаття. Також, під завершення дня,  перший захід з ділової Програми передбаченої Форумом, під назвою «Туристичний прорив»  провів засновник Майстерні стратегії PRORYV та Києво-Могилянської бізнес-школи Павло Шеремета.

Загалом, перший день виставкового заходу для представників Закарпаття пройшов успішно. Так, було проведено дегустацію вина  ТМ «Чизай» (м. Берегово) та молочної продукції від Селиської сироварні та ОСГ "Бараново" (Хустський р-н) та презентовано нову інформаційну продукцію, яка виготовлена у рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 рр, а саме  довідники:  «Зимове Закарпаття: лижі, витяги, оздоровлення» та «Активний туризм». 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer