Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності 2017

 18-20 жовтня 2017 року представники туристичного бізнесу спільно з фахівцями туристичної галузі Закарпаття взяли участь у  XVIII Міжнародній виставці-ярмарку ,,ТурЕКСПО” в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2017, визначній події сфери туризму, гостинності та розваг, місцю зустрічі національних та міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Одночасно працював цільовий майданчик для  постачальників обладнання, технологій, товарів та послуг підприємств готельного і ресторанного бізнесу та їх безпосередніх споживачів – ХІ спеціалізована виставка «Готельний і ресторанний бізнес».

Також представники туристичної галузі Закарпаття взяли участь у Львівському Туристичному Форумі - LTF «Туризм: Перезавантаження»/«Rethink Tourism»,  де проведено три панелі: «Створюйте, просувайте креативно», «Синергія в туризмі» та Форум Центрів туристичної інформації. Корисним та надихаючим став виступ Павла Шеремети, засновника  Майстерні стратегії PRORYV Києво-Могилянської бізнес-школи, з «Туристичним проривом» та 10 атракціями в кожному цілісному та успішному туристичному продукті.

Стенд Закарпаття традиційно користувався попитом у гостей виставки-ярмарку та пропонував спа-відпочинок, бальнеологію, оздоровчо-рекреаційні комплекси, зимовий та гастрономічний туризм, туристичні маршрути Боржавською вузькоколійкою. Відбулась презентація інформаційного довідника «Активний туризм Закарпаття», розробленого в рамках реалізації Програми розвитку туризму і курортів  Закарпатської області на 2016-2020 роки. 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer