У області в чергове відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

31 жовтня 2017 року у м. Свалява в приміщенні районного будинку культури проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,  присутні якого були студенти Свалявського технічного коледжу за спеціальностями туристичне та готельне обслуговування, незайняте населення Свалявського району, які стоять на обліку районного центру зайнятості та ті хто бажає розпочати займатися сільським туризмом.

Для учасників тренер семінару розповів про сучасні тенденції розвитку цього виду діяльності, також для присутніх підготовленні роздаткові матеріали на тему: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,  методичні рекомендації власнику сільської садиби та інші.

 семінар-навчання відбувся у рамках реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області.

Наступний семінар буде проведено 02 листопада 2017 року у Тячівському районі.

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer