Підсумкове засідання з питань маркування/знакування туристичних маршрутів Закарпаття

18 грудня 2017 в малому залі засідань облдержадміністрації відбулось підсумкове засідання робочої групи з питань проведених маркувальних робіт на території області протягом року.

Результати презентували Левінець Михайло, Бурсанов Олександр та Осійський Олександр про маркування маршрутів відповідно - «Шляху Пинті», Закарпатського Туристичного Шляху (відрізок Міжгірського району) та с. Лисичово - г.Кук.

За підсумками проведених робіт відповідно до ДСТУ 7450:2013 «Туристичні послуги. Знаки туристичні активного туризму. Класифікація, опис і правила» було промарковано «Шлях Пинті» (10,2 км) та маршрут с. Лисичово - г.Кук (13 км), Карпатської колірної системи - міжгірську частину ЗТШ (38,6 км). Присутніми та представниками ДСНС у Закарпатській області обговорено недоліки при використанні ДСТУ на території Карпат, серед яких неможливість та обмеженість прив’язки номеру до маршруту та складність орієнтування туриста на місцевості за номером, особливо при перетині декількох піших маршрутів, що позначаються жовтим кольором (згідно ДСТУ).

По завершенню засідання учасники подали заявки для оновлення складу  робочої групи в 2018 році.

 

Для подачі заявки просимо заповнити Анкету та надіслати на адресу zak.oda.tour@gmail.com 

Звітні презентації про маркування туристичних шляхів у 2017 році:

1. "Шлях Пинті"

2. Закарпатський туристичний шлях (Міжгірський відрізок Шляху)

3. Маршрут с. Лисичово-г. Кук

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer