Засідання щодо обговорення розвитку сільського туризму

15 грудня 2017 року департаментом економічного розвитку і торгівлі обласної державної адміністрації проведено засідання щодо обговорення окремих питань розвитку туристичної галузі області, у тому числі сільського туризму. 

Директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Денис Ман привітав присутніх, наголосив про активізацію розвитку сільського туризму області та проінформував присутніх про створення громадської спілки „Регіональна туристична організація Закарпаття”, яка об’єднує представників різних напрямків діяльності у цій галузі та координує їх роботу.

Голова Спілки сільського зеленого туризму в Україні Володимир Васильєв виступив з доповіддю на тему: „Якість, гарантія та безпека послуг у сфері сільського зеленого туризму”. Звернув увагу присутніх на необхідності  внесення змін до Закону України „Про особисте селянське господарство”, у частині надання послуг у сфері сільського зеленого туризму та  розміщення відпочиваючих у кількості не більше 10 осіб та Податкового кодексу України, щодо оподаткування доходів, отриманих у сфері сільського зеленого туризму, які передбачається оподатковувати, як і власну продукцію тваринництва (відповідно до статті 165.1.24 ПКУ) за умови, якщо розміщення відпочиваючих здійснюється у житлових будинках, де проживають господарі.

Президент громадської спілки „Регіональна туристична організація Закарпаття” Федір Шандор розповів про необхідність промоції туристичного потенціалу сільських територій області та вплив проведення фестивальних заходів на розвиток туристичної галузі краю.

Голова правління громадської спілки „Регіональна туристична організація Закарпаття”  Валентин Волошин  ознайомив присутніх з основними напрямами діяльності та ключовими завданнями створеної спілки.

Заступник директора департаменту - начальник управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації Любов Когуч прозвітувала про виконання Програми розвитку туризму і курортів Закарпатської області на 2016-2020 роки, у 2017 році.

По завершенню засідання власникам сільських приватних садиб вручено інформаційні знаки „Сільська садиба”, виготовлених у рамках реалізації заходів вищезазначеної Програми.


Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer