Подорожуй Україною: Закарпаття запрошує на відпочинок!

Туристичну привабливість Закарпаття вивчають та намагаються вдосконалити місцеві спеціалісти галузі. З ініціативи департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА представники туристичних фірм краю, а також Львова, Києва та Херсону мали змогу знову відкрити Срібну землю з незвіданого боку. Супроводжував туристичну делегацію голова  Асоціації фахівців туристичного супроводу Закарпаття Олександр Шершун.
Протягом дводенного туру учасники відвідали Мукачево, де прогулялися центральним вулицями міста під час короткої, флеш-екскурсії.
Особливо привабливою  - «солодкою» точкою подорожі стала дегустація меду та медової продукції. Пізнавальним моментом дегустації стала вичерпна та цікава розповідь не тільки про процес виготовлення солодкого і корисного продукту, а й про життя… бджіл.

У замку «Паланок» учасники не тільки оглянули туристичну родзинку міста, а й продегустували фірмове закарпатське вино.
Мабуть найбільше вражень залишилося від подорожі до військово-історичного комплексу «Бункер Лінії Арпада», що у с. Велика Грабівниця Воловецького району. 4 ентузіасти-підприємці 4 роки тому реставрували, відтворили мілітарну пам’ятку та зробили з неї справді родзинку, яка викликає водночас моторошні почуття, але й незабутні емоції.

Заночувавши у с. Пилипець на Міжгірщині, ранком наступного дня оновленою дорогою на Синевир група відправилася до одного із семи природних чудес України. Синевирське озеро протягом року приваблює туристів з усіх усюд. Цього разу тут відбувся традиційний етно-фестиваль «На Синевир трембіти кличуть». Колорит Міжгірщини був представлений яскравими жителями району, кожен з яких радо запрошував до своїх імпровізованих «колиб».

Денис Ман, директор департаменту еконмічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА:
- проведення пізнавальних турів дає змогу обмінятися досвідом з нашими колегами із інших регіонів, почути їхню думку про якість надання туристичних послуг, врахувати їхні зауваження і пропозиції та популяризувати туристичний потенціал Закарпаття. Саме з цією метою ми організовуємо пізнавальні тури на Закарпаття для туристичних операторів з різних регіонів України і не тільки. Наступним пізнавальним туром стане тур для представників туристичних фірм краю Височина, який проводитиметься у рамках Міжнародного дня туризму та XV Міжнародної туристичної виставки-ярмарку ,,Тур'євроцентр — Закарпаття 2016”. Також, у перспективних планах провести тур по високогірних районах Закарпаття перед початком зимного туристичного сезону 2016-2017.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer