Анонс! Установче засідання Регіональної туристичної організації

Анонс! Установче засідання Регіональної туристичої організації

9 грудня 2016 року об 11.00 год. у малому залі облдержадміністрації продовжить роботу установче засідання Регіональної туристичної організації. Робоча група завершила напрацювання проекту Статуту, з яким можна ознайомитись ТУТ.

Коротка довідка.

Громадська спілка “АСОЦІАЦІЯ «РЕГІОНАЛЬНА ТУРИСТИЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ ЗАКАРПАТТЯ»” (надалі – «Асоціація») є добровільним об’єднанням юридичних осіб у відповідності з Конституцією України, міжнародними конвенціями та угодами про права людини, вимогами міжнародних угод та договорів, до яких, у встановленому порядку, приєдналась Україна,  Цивільним та Господарським кодексами  України, іншими чинними нормативно-правовими актами.

Метою створення Асоціації є координація галузевої діяльності Учасників Асоціації (без  права втручання в їх виробничу й комерційну діяльність) з метою захисту економічних інтересів Учасників, подальший розвиток ринку туристичних та супутніх послуг, постійне сприяння професійній, технічній, правовій та соціальній діяльності Учасників Асоціації в галузі туристичних та супутніх послуг, а також сприяння  зусиллям з вирішення конкретних проблем діяльності Учасників Асоціації, та становлять спільний інтерес для Учасників Асоціації.

 До участі в установчому засіданні РТО запрошуються інститути громадянського суспільства, які здійснюють свою діяльність з метою розвитку туризму на території області, а також окремі особи, які займаються туристичною діяльністю та реалізовують туристичні проекти.

З метою реєстрації участі у Регіональній туристичній організації необхідно подати наступні документи:

- заявку (документ Заявка 1);

- статут (за наявності);

Для реєстрації окремих осіб, які займаються відповідною діяльністю необхідно подати заявку (документ ,,Заявка 2”).

Також, просимо зацікавлених осіб надавати пропозиції та зауваження до Статуту організації.

За додатковою інформацією звертатись за телефоном (0312) 65 90 32.

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer