Засідання за круглим столом за участі фахівців туристичного супроводу та представників музейних установ

12 січня 2017 року в м. Мукачево для консолідації спільних зусиль у питанні поліпшення якості обслуговування туристів Закарпатської області відбулось засідання за круглим столом за участі фахівців туристичного супроводу та представників музейних установ.

На початку засідання за вагомий внесок у розвиток туристичної галузі нагороджено Грамотою ресторатора Михайлова Віктора.

Із вступним словом перед учасниками засідання виступив Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації, який зосередив увагу присутніх на необхідності активізації співпраці між вищезазначеними учасниками заради збільшення кількості туристів краю та покращення якості надання їм туристичних послуг.

Продовжив діалог туризмознавець Федір Шандор, який розповів про наявні проблеми взаємодії музейних установ та фахівців туристичного супроводу,  питання пропуску екскурсоводів з посвідченням, що відповідає європейським вимогам. Наголосив на важливості розвитку інклюзивного туризму, доступу до музейних експозицій людей на візках та проанонсував випуск спеціальних листівок з матеріалами по роботі інклюзивного реабілітаційно-соціального туризму. Виступаючий запропонував працівникам музейних установ подати на управління туризму та курортів департаменту економічного розвитку і торгівлі описи ексклюзивних експонатів музеїв та інформаційних екскурсій в електронному вигляді про свої музеї. Для популяризації музейних установ долучитись до проведення в музеях “Дня відкритих дверей”, “Ночі музеїв” та “Відкритих екскурсій”.

На засіданні також було запропоновано організувати проведення семінарів-навчань фахівців туристичного супроводу та працівників музейних установ щодо правил надання інформації для людей з  особливими потребами. 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer