Проведено селекторну нараду із фахівцями з питань туризму районних державних адміністрацій та міськвиконкомів

24 лютого 2017 року директором департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА Д. Маном проведено селекторну нараду із фахівцями з питань туризму районних державних адміністрацій та міськвиконкомів.
Селектор проведено з метою налагодження ефективної реалізації державної регіональної політики в галузі туризму, комплексної оцінки наявного стану розвитку туристичної сфери та налагодження ефективної співпраці зі структурними підрозділами райдержадміністрацій/міськвиконкомів, відповідальними за розвиток туризму.
Директор департаменту Денис Ман, інформував у яких виставкових заходах заплановано взяти участь у 2017 році та наголосив на необхідності участі представників райдержадміністрацій/міськвиконкомів та туристичного бізнесу у них.
,,Хотілося б у 2017 році долучити до організації роботи стенду ,,Закарпаття туристичне” представників Рахівської та Свалявської районних адміністрацій, а також за бажанням - представників інших районних адміністрацій” - зауважив Денис Ман.
Додатково інформував, що проведення традиційної Міжнародної туристичної виставки ,,Тур'євроцентр Закарпаття 2017”, яка проходитиме у рамках Міжнародного туристичного тижня, цьогоріч заплановано на 22-23 вересня.
Серед інших питань, які розглядалися на селекторній нараді були: створення і функціонування Регіональної туристичної організації; необхідність оновлення дорожніх знаків на в'їзді у Закарпатську область із застосуванням туристичного логотипу; фінансове забезпечення реалізації заходів у сфері туризму (міських і районних програм); організація пізнавальних турів територією Закарпатської області.
За підсумками, учасникам наради запропоновано подати відповідні пропозиції, зокрема щодо виготовлення дорожніх туристичних знаків до туристичних об'єктів області та встановлення рекламних бордів на території області та за її межами за рахунок обласної Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 рр.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer