До уваги суб'єктів туристичної діяльності!

28 березня 2017 року відбулась офіційна презентація проекту Експортної стратегії України — Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі 2017-2021, яка визначає пріоритетні для розвитку експорту сектори економіки. Ознайомитися зі стратегією можна на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: httt://bit.ly/2nvH3Z9

Також, раніше в Мінекономрозвитку відбулась дискусія стосовно організації національних стендів України на провідних світових виставках, в якій взяли участь експортери з різних галузей та організатори ряду українських експозицій за кордоном.

Одним із результатів цієї зустрічі стала домовленість, що ключові виставки, де необхідно сконцентрувати урядову підтримку експоптерів в контексті організації національних стендів, будуть визначені базуючись саме на позиції бізнесу та з урахуванням побажань відповідних галузевих асоціацій.

У зв'язку з цим, рекомендуємо  надати пропозиції щодо необхідності організації національних стендів на міжнародних виставкових заходах.

Запропований перелік найбільших виставок за кордоном за посиланням: ПЕРЕЛІК

Пропозиції Ви можете надсилати за посиланням: АНКЕТА

Додатково інформуємо, що Офіс з просування експорту при Мінекономрозвитку розпочинає серію семінарів та майстер-класів длят бізнесу в рамках напрямку ,,Освіта для експортерів"
 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer