Архів - 2017

Грудень 12th

Оріґамі по-українськи

У зв’язку з масштабним проведенням року Японії з нагоди 25-ти річчя встановлення дипломатичних відносин, 27 грудня 2017 року о 15:00 по вул. Капітульній,33А  (Закарпатський музей архітектури та побуту) відбудеться урочисте відкриття виставки члена спілки дизайнерів України Оксани Лібак «Оріґамі по-українськи. Різдвяні фантазії». Виставка триватиме до 15 січня 2018 р.

Грудень 8th

Новорічний ярмарок у м. Хуст

 Протягом трьох тижнів, з 10 грудня  2017 року по 3 січня 2018 року, у стилізованих дерев'яних будиночках триватиме Новорічний ярмарок у  м. Хуст.

 Новорічний ярмарок у Хусті – це місце, де зимова казка набуває реальності!

Грудень 6th

Парад Миколайчиків!

Ну що ж цьогорічним Миколайчикам вже 21 рік! Унікальна для України традиція охопить  не тільки Ужгород, а й Мукачево та Перечин. Який відбудеться 19 грудня.

Грудень 4th

Навчання з розвитку сільського туризму підходять до завершення

30  листопада у малому залі засідань Іршавської  райдержадміністрації, за ініціативи департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської обласної державної адміністрації, проведено семінар-навчання для представників сільського туризму на тему: «Сільський туризм. З чого почати та як досягти успіху».

Листопад 24th

У Закарпатті проведено ще один семінар-навчання з розвитку сільського туризму

  З метою реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області, 23 листопада 2017 року у Хустському районі проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму .  

Листопад 22nd

Різдвяна ярмарка у м. Тячів

 Різдвяний ярмарок у Тячеві щороку стає епіцентром цікавих подій та заходів: веселощі, виступи, співи, колядки, забави та святкова тепла атмосфера.

І цього року, а саме 1 грудня, м. Тячів очікує на гостей, які приїдуть, щоб поласувати різними смаколиками та гарячим глінтвейном

У м. Ужгород відбудеться перший Закарпатський фестиваль пряників

У період  із 15 до 17 грудня у м. Ужгород відбудеться перший Закарпатський фестиваль пряників. 

Листопад 21st

Про надходження туристичного збору до місцевих бюджетів

 Протягом січня–жовтня 2017 року до місцевих бюджетів надійшло 2333,4 тис. грн. туристичного збору, що на 33,7 відсотка більше аналогічного періоду минулого року, в тому числі 371,9 тис. грн. надійшло протягом  жовтня поточного року. 

Листопад 9th

І знову проведено семінар-навчання по сільському туризму

Згідно графіку проведення семінарів-навчаннь на тему: ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху” сьогодні проведено семінар у Виноградівському районі

Листопад 3rd

Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху

2 листопада 2017 року у м. Тячів в приміщенні райдержадміністрації проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,  присутні якого були незайняте населення Тячівського району, які стоять на обліку районного центру зайнятості, власники сільських садиб та ті хто бажає розпочати займатися сільським туризмом.

Жовтень 31st

У області в чергове відбувся семінар-навчання з розвитку сільського туризму: ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

31 жовтня 2017 року у м. Свалява в приміщенні районного будинку культури проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму:  ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”,

Жовтень 23rd

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності 2017

 18-20 жовтня 2017 року представники туристичного бізнесу спільно з фахівцями туристичної галузі Закарпаття взяли участь у  XVIII Міжнародній виставці-ярмарку ,,ТурЕКСПО” в рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2017

Жовтень 19th

У області відбувся черговий семінар-навчання на тему ,, Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”

19 жовтня 2017 року  проведено семінар-навчання з розвитку сільського туризму ,,Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху”. Семінар відбувся у Великоберезнянському районі в приміщенні районного центру зайнятості, з метою реалізації заходів Програми розвитку туризму і курортів на 2016-2020 роки у Закарпатській області.

Про перший день Львівського Міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності

18 жовтня завершився перший день XVIII Міжнародної виставки-ярмарку «ТурЕКСПО»,  яка відбувається у рамках Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності. На виставці представленні 9 іноземних країн та більшість областей  України. 

Жовтень 18th

До уваги відвідувачів Закарпаття!

У Хустському районі  здійснюються пасажирські перевезення за маршрутом, що з'єднує туристичні родзинки краю: курорт Шаян (Хустський р-н) та найбільше озеро українських Карпат та України - Синевир (Міжгірський р-н). Комфортабельний автобус здійснює щоденні рейси на вищезазначені туристичні атракції за таким розкладом: 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer